JAK VYTVÁŘÍME WEB?

Poptávka, první kontakt…

Každý web je specifická záležitost i tak se pokusím shrnout proces jeho tvorby. Klient nás může oslovit různě nejčastěji jde o doporučení z předchozích referencí, přes Facebook nebo online formulářem na webových stránkách. Ten nám zašle web v různé fázi přípravy. My se od něj dále snažíme získat další informace nutné pro vytvoření webu buď pomocí emailu nebo na osobním setkání.

Shrneme si představu klienta, koho chce oslovit jaká má očekávání. Navrhneme kostru a hrubý design ten klientovi pošleme ke schválení pokud má klient požadavky na pokročilejší funkční prvky webu probereme možnosti.

Po tomto rozhovoru známe cenu na 90%. Poté posíláme požadavek na podklady emailem.

Základní parametry našich webů…

Z 95% tvoříme designové reprezentativní stránky s vysokým důrazem na moderní trendy a estetiku.

Základní parametry stránek:

  • postavené na platforme WORDPRESS / nejpoužívanější CMS systém na světě i v ČR
  • stránky vytváříme responsní (optimalizovaný pro různé monitory, ale i pro tablety a smartphony)
  • jsou modulární (dají se doplňovat, přeskládat)
  • mají dynamické prvky, paralaxové pozadí (vytváří to dynamický atraktivní vzhled)…
  • lehko editovatelné (klient získá školení podle potřeby, bud zaučením na místě, video tutoriály nebo návody které bude mít neustále k dispozici) Není potřeba mít znalosti kódování webů, všechno je klikatelné a graficky zobrazené
  • instalujeme velké množství stavebních prvků, které budou vyhovovat i náročným klientů. Začíná se výberem responsní zóny, a následným vkládáním a optimalizaci struktury webu, obsahu a grafické identity webu.
  • pro náročné klienty je možné do  WORPDRESSU doinstalovat další placené i volně dostupné moduly např. platební brány, propojení s účatními systémy (Pohoda atp.), rezervační systémy, online chat, samozřejmostí je implementace sledování návštěvnosti

Časový průběh

Z pravidla u prezentačních webů je doba vyhotovení do 2-3 týdny  od dodání pokladů. Menší část podkladů je možné dodat i v průběhu.

Platby

Ceny stránek jsou různé ty nejednodušší webové stránky začínají na 6 000 Kč až po komplexní eshopy které stojí cca 20 000 Kč.

Záloha je z pravidla 30% na na začátku, zbytek po dodání.